Graweromat

Łukasz Jędrasiak

Artykuły z drewna | Grawerowanie

Sklejka to nasza pasja, sens życia i droga do samorealizacji. Zamiast kawy pijemy bejcę, z drewnianego pyłu pieczemy ciastka, a w ogródku stoją sklejkowe krasnoludki. Z trocin pędzimy księżycówkę, wikolem myjemy zęby, nawet rowery przerobiliśmy na holzgas.

Dniami i nocami projektujemy oraz produkujemy bardziej lub mniej praktyczne artykuły z drewna. Odważni klienci używają ich do reklamy swoich firm, a pozostali korzystają z nich w zaciszu swojego biura, gdy nikt nie patrzy. Być może muchomorek również, a kowadło w zastanej sytuacji, ale nigdzie indziej nie znajdziesz takiego asortymentu i takiej obsługi klienta, jak u nas.

Nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o jakość naszych produktów, dlatego w warsztacie używamy wyłącznie najlepszych dostępnych na rynku maszyn. Przy obróbce drewna korzystamy z elektronarzędzi japońskiej firmy Makita, a do grawerowania i wycinania zaprzęgamy ploter laserowy austriackiej marki Trotec. Bezawaryjność tych urządzeń oraz dobry serwis pozwala nam na nieustanną pracę przez 7 i 3/4 dnia w tygodniu, w systemie tysiąc-pięćset-sto-dziewięćset-zmianowym.

 

Tagi: grawer, reklama
fachowcy.pl